Teleportem po Norwegii - trailer

Poniżej zapowiedź mojego nowego filmu z dwutygodniowej wyprawy po Norwegii. W ciągu 2 tygodni przejechaliśmy około 6000 km. Eeeee… właściwie to przeteleportowaliśmy się przez 6000 km :)

Podobne wpisy

21 komentarzy do wpisu “Teleportem po Norwegii - trailer”

  1. Roki130 napisał(a):
    10 Październik 2010 o 14:46

    Możesz w finalnej wersji poprawić trackera ( jeżeli robisz w AF ) pomiędzy 0.13-0.14 sek. , bo przez chwile ogień szedł razem za obrazem. Można by też pobawić się kontrastem i kolorami tego ognia, bo ciut sztuczne wygląda. Ale po za tym niezłe :-)

  2. Krzysztof napisał(a):
    10 Październik 2010 o 15:02

    Roki, czuję, że efekty specjalne wymagają jeszcze dopracowania. Mam nadzieję, że w trakcie realizacji reszty filmu nauczę się nowych rzeczy i finalna wersja będzie doskonalsza :)

  3. Max napisał(a):
    10 Październik 2010 o 21:44

    Hej Krzysztof, bardzo ciekawy trailer ;) fajny pomysł.
    Jedno co mi nie pasuje to wyłączone światła w samochodzie podczas teleportu ;)
    W ujęciu ze zbliżeniem na ręce trzymające ów urządzenie do teleportacji lampy w samochodzie są włączone, palą się tez jakies inne światła za samochodem, a w następnym ujęciu kiedy znikacie wszystkie są zgaszone.
    Pozdrawiam

  4. Krzysztof napisał(a):
    11 Październik 2010 o 00:21

    Światła w aucie były cały czas włączone, ale nagrywaliśmy na spontanie dość późno i zastał nas zachód słońca. Gdy się ściemniało światła były mocniej widoczne. I tak nie sądziłem, że uda mi się zniwelować różnice w oświetleniu i planowałem powtórzyć zdjęcia ale jakoś zabrakło czasu. Na szczęście Magic Bullet Looks daje rade :)

    Poniżej kadry bez żadnej obróbki - widać wyraźnie zapadający zmrok.

    http://img202.imageshack.us/img202/7376/zrzutekranu20101011godz.png
    http://img827.imageshack.us/img827/7376/zrzutekranu20101011godz.png
    http://img408.imageshack.us/img408/7376/zrzutekranu20101011godz.png
    http://img233.imageshack.us/img233/7376/zrzutekranu20101011godz.png

  5. Luka napisał(a):
    11 Październik 2010 o 23:15

    Trip po norwegii w japonkach?Normalnie “wieś tańczy i śpiewa”. Trailer zwiastuje ciekawą realizację. Oby nie była przekombinowana.

  6. Andrew napisał(a):
    20 Październik 2010 o 23:50

    Dobrze widzieć efekty, które już gdzieś były… a no tak. jest taka stronka ze wszystkimi :)

  7. Krzysztof napisał(a):
    21 Październik 2010 o 14:05

    Zapowiada się ciekawie - oczekuję z niecierpliwością na efekty tej teleportacji…

  8. Maciej Białek napisał(a):
    24 Październik 2010 o 20:53

    boooomba !!

  9. marko napisał(a):
    29 Październik 2010 o 01:27

    Totalnie mega tandetne.

  10. Krzysztof napisał(a):
    29 Październik 2010 o 01:48

    Dzięki marko że się tak wysiliłeś i rozpisałeś. Nie ma jak konstruktywna krytyka.

  11. Sebastian napisał(a):
    13 Listopad 2010 o 21:49

    Witam.
    Zaglądam czasem do was i czekam na wieści z Norwegii, ale jakoś nic nie słychać i nie widać, Krzysiu, może byś już skończył i wrzucił na stronkę.
    Pozdr.

  12. FreeYourMind napisał(a):
    14 Listopad 2010 o 14:52

    Zgadzam sie. Straszna tandeta - w pomysle, w kadrach, w samochodzie, w wystepujacych ludziach, ich wygladzie i ubraniach, w nalozonych efektach graficznych. Przykro mi.

  13. Krzysztof napisał(a):
    21 Listopad 2010 o 16:55

    @Free - dostajesz medal za najbardziej hejterski komentarz na blogu.

    @Luka - wszystkie kadry tego filmu nagrane są w Polsce, poza ostatnim na którym jest… Szwecja :) A tak btw co komu do tego w czym podróżuję po Norwegii?

  14. tom3cki napisał(a):
    29 Listopad 2010 o 18:24

    Mnie trailer zaciekawił i już się doczekać nie mogę efektu końcowego.

  15. MorFilm napisał(a):
    8 Grudzień 2010 o 23:25

    Ja już pisałem kiedyś,że typowo ten “styl” który preferuje i nie rozpisując się mam na tu na uwadze , kadrowanie,plastykę,specyficzne oko, brak plastiku ( i oby tak dalej) ogólne podejście do tematu. Sumując = kiedy finalny projekt? :)

    Pozdrawiam

  16. Edi Skraba napisał(a):
    22 Grudzień 2010 o 14:13

    Mnie też rozbrajają takie konstruktywne komentarze - najprościej powiedzieć, że wszytko jest tandetne zamiast wytknąć konkretne uwagi od razu widać jacy specjaliści i się na wszystkim znają - nawet potrafią używać takich słów jak “kadr” w zdaniu.

    Spoko Krzysiek ja widziałem fotki z norwegi i kolory mi się podobały więc z chęcią zobaczę filmik.

  17. seb2k6 napisał(a):
    11 Styczeń 2011 o 17:55

    No i gdzie ten film?

  18. MorFilm napisał(a):
    18 Styczeń 2011 o 11:54

    Może sylwester się trochę przedłużył :) czekamy…

  19. steve napisał(a):
    11 Marzec 2011 o 04:50

    fajne klapki-basenówki! super! krejzole z was

  20. Anonimus napisał(a):
    23 Kwiecień 2011 o 17:44

    Przepraszam, że nie na temat, ale mam pytanie i sądzę że ktoś stąd może będzie wiedział.
    Z racji tego, że link do ostatniego odcinka Dr House’a jest prywatny, nie mogę zobaczyć jak to filmowanie lustrzanką się sprawdziło w praktyce. Czy mógłby ktoś podać namiary na ten odcinek? Jak nie w Internecie w odtwarzaczu video to chociaż tytuł odcinka by sobie go “skombinować”?

    Innymi słowy: proszę o link do tego odcinka, który był filmowany lustrzanką

  21. Teleportem po Norwegii // full | Inspired by Life napisał(a):
    6 Maj 2011 o 19:15

    [...] dawno temu pojawiła się zapowiedź tego [...]