Rusza forum dyskusyjne dla filmujących lustrzankami

Jesteśmy świadkami rewolucji w świecie kamer wideo a wszystko za sprawą kilku modeli lustrzanek. W Polsce nadal niewiele osób wie, że aparaty DSLR można wykorzystać w profesjonalnych realizacjach wideo. Jest jednak coraz większa grupka ludzi którzy wiedzą, do czego wykorzystać tryb wideo w swoim Canonie, Nikonie czy Panasonicu.

Z myślą o nich uruchomiłem tego bloga. Po otrzymaniu wielu maili od czytelników z podziękowaniami za bloga i konkretnymi pytaniami w kwestii filmowania lustrzankami postanowiłem uruchomić forum dyskusyjne. Jak na razie jest ono prawie puste (odpaliłem je na początku tego tygodnia), ale wierzę, że wspólnie możemy stworzyć naprawdę wartościowe źródło wiedzy.

W polskim internecie poza tym blogiem, oraz kilkoma wątkami na forach nie ma żadnej wartościowej wiedzy na temat filmowania lustrzankami. Mam nadzieję, że uda nam się ten stan rzeczy zmienić.

Zapraszam zatem do zadawania pytań i rozmawiania na forum :) Wszelkie sugestie na temat jego funkcjonowania mile widziane.

Podobne wpisy

2 komentarzy do wpisu “Rusza forum dyskusyjne dla filmujących lustrzankami”

 1. Marek "Bicki" Wierzbicki napisał(a):
  14 Grudzień 2009 o 16:29

  …a na mojego maila z przed bodaj 2 tygodni, do dziś nie odpisałeś ;(

 2. Krzysztof napisał(a):
  14 Grudzień 2009 o 16:53

  Marku - przepraszam cię, ale nie byłem w stanie odpowiedzieć wszystkim piszącym do mnie, dlatego założyłem forum. Zadaj swoje pytanie na forum a n pewno ktoś Ci odpowie.

  PS - w chwili obecnej optymalizujemy forum pod wyszukiwarki, więc mogą wystąpić chwilowe przerwy w działaniu :/

Zostaw jakiś komentarz po sobie ;)