Mikołaj Online

Przez ostatni tydzień zajmowałem się realizacją film świątecznego “Mikołaj Online”. To mój 4ty film jaki zrealizowałem w swoim życiu, 2gi jaki zrealizowałem na Canonie 5D i 1szy komercyjny. Efekty pracy dają mi kopniaka do dalszych filmowych eksperymentów i rozwoju w tym kierunku. Czuję, że połknąłem filmowego bakcyla już w całości a moją głowę zaprzątają setki nowych pomysłów :)

Po tym świątecznym projekcie ogarnęła mnie ochota na realizację krótkiego filmu fabularnego - z pewną historią, scenariuszem i dawką emocji. Czy jestem już gotowy na tego typu film? Pewnie jeszcze nie, ale jeśli się nie spróbuje to się nie przekonam.

Poniżej tytułowy film.

A gdy już go oglądniesz to koniecznie zobacz jak wygląda zaprojektowana przez dzieci strona Świętego Mikołaja :)

Przy okazji pragnę życzyć wszystkim czytelnikom tego bloga rodzinnych świąt, pełnych magii i przyjemnych momentów. I spełnienia najskrytszych pragnień :)

Podobne wpisy

3 komentarzy do wpisu “Mikołaj Online”

 1. Maciek napisał(a):
  24 Styczeń 2010 o 19:54

  Właśnie tworzę wpis na swoim blogu o filmowaniu lustrzankami. Na Waszą stronę trafiłem już kiedyś, zapisałem link, a teraz chciałem dorzucić we wpisie link. Oglądam film o Mikołaju i w pewnym momencie zobaczyłem obrazek, który chyba już kiedyś widziałem. Déjà vu? Raz jeszcze cofnąłem się do 17ej sekundy. O kurcze, przecież ja mieszkam po drugiej stronie tego lasu! ;)
  Pozdrowienia!

 2. Krzysztof napisał(a):
  24 Styczeń 2010 o 20:40

  Hehe - ale ten świat mały :) Pozdrawiamy kolegę z naprzeciwka i czekamy z niecierpliwością na wpis o lustrzankach :)

 3. Dominik napisał(a):
  25 Kwiecień 2010 o 23:36

  Super! Czekam na kolejne produkcje.

Zostaw jakiś komentarz po sobie ;)